Elektrik uji,deti,lume per zhytje

170 EUR

Shitet nga: Elektrik per zhytje 8000 lumen shume i fuqishem 10 Tet 07:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Leaflet
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Vlorë
Shitet Elektrik uji profesional shume i fuqishem me 3 kohe drite,me 3 bateri Samsung litium dhe me karikusin e tyre origjinal
Elektrik per zhytje 8000 lumen shume i fuqishem
0695601717
Leaflet
Në fillim