Pista Treadmill Fitlux 575

1 800 EUR

Njoftimi i kompanisë Shitet nga: Americanfiness.al 03 Maj 22:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tiranë
Gjysme profesionale, e garantuar, cilesi e standardeve me te larta te tregut.
Prodhuar ne Taiwan. Me nje dizenjim elegant per perdorim shtepiak.
Display: 1 LCM dhe 152 x 84mm backlit LCD me rrjeta DOT qe tregojne
Shpejtesine
Distancen
Kohen
Kalorite
Programimin
Nivelin
Pulsin..etj
Eshte e pajisur me 5 nivele te ndryshme programimi, qe i ofron perdoruesit mundesine per te mbrojtur gjunjet dhe kycet.
Doreza me matje pulsi bashkangjitur me sensore per rrahjet e zemres.
Motor 3.5 kuaj fuqi.
Shpejtesi deri ne 18km/h.
Permasat e tapetit: 510 x 1470mm.
Me porte per USB.
Me celes sigurie.
Me rrota per transport.
Pesha max e perdoruesit 135 kg.
Americanfiness.al
+355676000272
Leaflet
Në fillim