SUPER OFERTE PAJISJE PROFESIONALE

950 EUR

Njoftimi i kompanisë Shitet nga: Sports Shop Albania 15 Jan 19:03 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Iute

Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!

Pajisje Sportive Profesionale dhe shtepiake
Çmimet me te mira ne treg duke i konfirmuar ju .
ADRESA 1 Rruga Komuna e Parisit - Tirane
ADRESA 2 Unaza e re prane mbikalimit te ri - Tirane
cel 0694442248 - 0662038709
Sports Shop Albania
Canada Fit
Komuna e Parisit Tirane
066 20 38 709
sports_shop.albania@hotmail.com
Sports Shop Albania
0697200002


WhatsApp:
0694442248
Leaflet
Në fillim