Shitet Pist Technogym Run 500 viti 2007

2 800 EUR

Shitet nga: Fation 14 Dhj 17:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tiranë
Shitet pist vrapimi Technogym Run 500 viti 2007 , ne gjendje shume te mire dhe e mirembajtur. Cimi 3000€ Te interesuarit te kontaktojn ne numer +355693872187 viber/whatsapp
Leaflet
Në fillim