Shitet Palester

25 000 EUR

Shitet nga: E.E 06 Pri 17:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tiranë
Eshte aktivitet i ngritur dhe me klientel te rregullt. Shitet per arsye emigrimi
Leaflet
Në fillim