Njoftimet e kompanisë Publikuar: Maj 24 2022 11:46

Program per menaxhim palestrash dhe kontroll aksesi

LEK

Publikuar: Maj 24 11:46
Shikime: 175
Wellness+, nje kompani shqiptare ofron nje platform per menaxhimin e palestrave dhe qendrave SPA prej gati 5 vitesh ne treg.

Sherbimet kryesore qe ne ofrojme jane:
1- Sistem per menaxhimin e klienteve dhe cdo procesi tjeter pune ne palester.
2- Sistem per kontrollin e aksesit(me brava elektrike, tripod, dyer elektrike, etj).
3- Aplikacion Mobile per administratoret dhe klientet.

Sistemi jone ju mundeson te keni kontroll te plote mbi biznesin tuaj, duke siguruar mbarevajtjen e punes se stafit dhe duke u informuar ne kohe reale per cdo gje qe ndodh me biznesin tuaj.

Na telefononi per te diskutuar me shume ne lidhje me nevojat tuaja ne: +355683898581

Website: https://weplus.al
Instagram: https://www.instagram.com/weplus.al/


palestra
vegla
vegla palestrash
program
program menaxhimi
Përshkrimi i linkut

Wellness+

Zhvillim sistemesh per menaxhimin e Palestrave dhe qendrave SPA
Vizitoni faqen e dyqanit tonë

Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Shitësi

Zhvillim sistemesh per menaxhimin e Palestrave dhe qendrave SPA
175
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 180 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

Adresa:

Njoftimet nga ky shitës:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione