Piste vrapimi AXXON A850 Premium dhe 1 kombinat

0 EUR

Shitet nga: Gerti 23 Maj 11:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tiranë
Shitet piste vrapimi Model Amerikan Axxon A850 Premium shume pak e perdorur. Me amortizim dhe 2 motora.Cmimi 1000 euro . Shitet dhe 1 kombinat ushtrimesh cmimi 50 000 lek te reja Por ne qofte se blihen te dyja cmimi per te dyja eshte 1200 euro
Leaflet
Në fillim