Palester e kompletuar paisje Technogym Lux + sauna

Shitet nga: @telefona_celular Dje 20:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

11 000 EUR   13 000 EUR

Komuna: Tiranë
Pajisje : Fitnes/Ushtrime
Shiten veglat Technogym Lux te perdorura ne gjendje shum te mire, ne total behen 27 paisje plus Sauna Profesionale e madhe 2x2 Finlandeze e blere 2500€, shiten per arsye rinovimi, te gjitha paisjet dhe stolat jane Origjinale te markes Technogym kompania lider ne paisjet e fitnesit. Shiten me nje cmim Okazion prej 11.000 Euro kur vlera reale ne treg eshte shum here me e larte. Paisjet shiten komplet sic jane nuk shiten tek e tek. Per cdo informacion kontaltoni ne numrin e telefonit. Paisjet ndodhen ne durres
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim