Palester e kompletuar me vegla profesionale

7 800 EUR

Shitet nga: Genti 14 Pri 09:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tiranë
Palester e kompletuar me vegla dhe makineri profesionale per body building!
Tel 0682056118
Leaflet
Në fillim