Pajisje Sportive & Aksesore Sportiv Cmime Shumice

Njoftimi i kompanisë Shitet nga: Sports Shop Albania 13 Jan 21:21 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Iute

Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!

Leaflet
Dyqani me shumëllojshmerinë me te madhe te artikujve sportiv ne Shqiperi me 14 vite eksperience ne treg, ndryshe nga te tjeret ne jemi fokusuar 100 % tek Paisjet dhe Aksesoret Sportiv Diçka që duhet vlerësuar ! Një pjesë e jona kryesore ështe dhe Servisi me nje staf te Kualifikuar teknikesh ku mund te bëhet e mundur porosia e çdo pjese qe nuk mund te riparohet direkt tek furnizuesi jonë . Sports Shop Albania & Canada Fit do jetë e gatëshme t'ju pergjigjet ju per çdo ankese ne lidhje me Çmimin , Cilësinë dhe Shërbimin .
Sports Shop Albania
Canada Fit
Komuna e Parisit Tirane
066 20 38 709
sports_shop.albania@hotmail.com
Sports Shop Albania
0694442248
Leaflet
Në fillim