Iso-pro-zero

5 500 LEK

Njoftimi i kompanisë Shitet nga: Supplement Albania 03 Pri 15:44 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
Supplement Albania
iPhone 6S+ 16gb 53 000 LEK
Mass profesional 4 000 LEK
MEGA DAILY 2 000 LEK
100% Whey Isolate 4 500 LEK
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Komuna
Tiranë
⛔Super Oferte⛔
✅https://goo.gl/HHiRv2
✅ISO-2.2kg 9000 Leke
✅whatsapp viber
✅+355673222022
✅+355674619350
✅Tregtojme me shumice pakice
✅Shije -Chocolate-Coconut,Vanilla-Banana,
White Choco-Strawberry,Tiramisu Swiss Caffee Cream

Dozë (30g)
Energjia 115 kcal
Yndyra 0g
Karbohidrate 0g
Proteina 25g
Kripa 0,8g
SUPERIOR ISO-PRO ZERO.
PROTEIN ME ABSORBIM TË SHPEJTË.
Produktet ushqimore me përmbajtje të lartë proteinash janë menduar që të suportojnë konsumin e energjisë gjatë aktivitetit intensiv fizik, sidomos tek sportistët.
Proteinat kontribuojnë në rritjen dhe mirëmbajtjen e masës muskulare si dhe në mirëmbajtjen e kockave.*
Proteina Whey përmban një përzierje të saktë proteinash të formuluara për të krijuar një mjedis të përshtatshëm për rritjen muskulare.*
Kjo formulë përmban protein whey të izoluar që tretet shumë shpejt për t’ju furnizuar ju me proteinë pas një stërvitje të lodhshme. Kjo formulë përmban edhe aminoacide që janë blloqet ndërtuese të proteinave.
Whey Protein Isolate në 90 % te masës së tyre janë protein e pastër. Ato janë forma më e pastër dhe më bioekuivalente e proteinës whey që ekziston.
Proteina Whey është e pasuruar me zinxhirët e degëzuar të aminoacideve esenciale (BCAA) dhe me L-Glutamin që është aminoacidi i lirë që gjendet në sasinë më të madhe në gjakun e njeriut.
*Ky informacion është provuar shkencërisht nga Autoriteti Europian i Sigurisë së Ushqimeve (EFSA) dhe i autorizuar nga Komisioni Europian (EC).
Gjithashtu proteina whey është e pasuruar me aminoacide esenciale. Aminoacidet esenciale (EAA) janë të rëndësishëm për trupin dhe muskujt e njeriut. Duke qenë se ato nuk mund të sintetizohen nga trupi i njeriut ato duhen marrë nëpërmjet një diete të pasur.
UDHËZIME:
Si një suplement dietik merrni 1 lugë në ditë,në ditët që ushtroheni konsumojeni direkt pas stërvitjes. Në ditët që nuk ushtroheni merrni një lugë sapo të zgjoheni. Për të pasur një rezultat maksimal konsumoni 2 lugë në ditë, një ose dy orë përpara stërvitjes dhe një tjeter direkt pas stërvitjes. Përzieni një lugë (scoop): 30 gr të Iso Whey Protein me 300 ml ujë të ftohtë ose qumësht për të përgatitur proteinën tuaj të shijshme.
PARALAJMËRIME:
Ky produkt nuk mund të përdoret për të diagnostikuar, trajtuar, kuruar ose parandaluar asnjë sëmundje. Suplementet ushqimore nuk duhet të zëvendësojnë një dietë të ekuilibruar dhe një mënyrë jetese të shëndetshme. Mos tejkaloni dozën e rekomanduar. Konsultohuni me trajnerin ose doktorin përpara përdorimit. Nuk rekomandohet p
Supplement Albania
TREGTOJME ME SHUMICE DHE PAKICE SUPPLEMENTE SPORTIVE SI PROTEIN,BCAA,KREATINE,OMEGA 3,,FAT BURN,VITAMINA,DHE AKSESOR TE NDRYSHEM PER PALESTRA
Vizitoni faqen e biznesit tonë
shyqeri ishmi, tirane Tregoje në hartë
+355673222022
https://shyqeri ishmi

https://goo.gl/HHiRv2

Supplement Albania
0673222022
Leaflet
Supplement Albania
Bcaa express 6 000 LEK
iPhone 6S+ 16gb 53 000 LEK
CLA + Carnitine 5 000 LEK
Cocoa Butter Stretch Marks Lotion 1 200 LEK
Në fillim