Brez dobesimi

1 600 LEK

Njoftimi i kompanisë Shitet nga: Supplement Albania 03 Pri 18:53 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
Supplement Albania
M.J.S VITAMIN   60 tabs 2 200 LEK
100% whey profesional 8 500 LEK
iso-pro-zero 9 000 LEK
Bcaa +b6 210 tabs 4 000 LEK
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Komuna
Tiranë
Brez dobesimi
✅https://goo.gl/HHiRv2
✅whatsapp viber
✅ +355673222022 +355674619350
✅TRANSPORT 100 LEKE KUDO NE SHQIPERI.
✅Tregtojme me shumice DHE pakice
Supplement Albania
TREGTOJME ME SHUMICE DHE PAKICE SUPPLEMENTE SPORTIVE SI PROTEIN,BCAA,KREATINE,OMEGA 3,,FAT BURN,VITAMINA,DHE AKSESOR TE NDRYSHEM PER PALESTRA
Vizitoni faqen e biznesit tonë
shyqeri ishmi, tirane Tregoje në hartë
+355673222022
https://shyqeri ishmi

https://goo.gl/HHiRv2

Supplement Albania
0673222022
Leaflet
Supplement Albania
L-carnitine 3 000 LEK
Termo fat burn 4 000 LEK
“HOT BLOOD” Preworkout 3 200 LEK
Omega 3 1 300 LEK
Në fillim