Bcaa express

6 000 LEK

Njoftimi i kompanisë Shitet nga: Supplement Albania 03 Pri 18:00 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
Supplement Albania
Super Oferte Superior Whey Core 908 gr 3 000 LEK
Omega 3 1 300 LEK
iso whey 8 000 LEK
Jumbo Profesional 5 000 LEK
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Komuna
Tiranë
#Scitec nutrition ✅BCAA Xpress
✅https://goo.gl/HHiRv2
✅whatsapp viber
✅+355673222022 +355674619350
✅TRANSPORT FALAS KUDO NE SHQIPERI.
✅Tregtojme me shumice DHE pakice
shije :mollë, limonadë rozë, cola-lime, mango ,
dardhë, portokalli, pjepër
Scitec – BCAA Xpress

Pije me Leucinë, Isoleucinë dhe Valinë

Aminoacidet e degëzuara (BCAA) janë një grup i rëndësishëm i aminoacideve esenciale të përbërë nga Leucina, Isoleucina dhe Valina. BCAA-të janë ndër 9 aminoacidet thelbësore për njerëzit, sepse trupi ynë nuk mund t’i prodhojë ato. Burimi i tyre i vetëm është ushqimi ynë i përditshëm ose plotësimi i ushqimit. Nga ana tjetër, ato përbëjnë 35% të aminoacideve thelbësore në proteinat e muskujve. Leucina, Isoleucina dhe Valina janë aminoacide të domosdoshme që sigurohen nga marrja e proteinave dietike të përziera nga burime të ndryshme.

BCAA gjithashtu mund të konsumohen si shtesa ushqimore, sidomos e sugjeruar rreth stërvitjeve intensive ose punës fizike.

BCAA XPRESS përmban një raport 2: 1: 1 të Leucinë, Isoleucinë dhe Valinë; dhe për shkak se ajo është në një formë pluhur-pije, si një lëng, ajo mund të thithë më shpejt se një formulë tabletë. Gjithashtu, mund ta shijoni lehtë gjatë një stërvitjeje.

Udhëzime:

Pa Shije / Mollë / Limonatë Rozë: Përzieni 1 lugë në 250 ml ujë ose ndonjë lëng tjetër të preferuar! Përdoreni para, gjatë ose pas trajnimit, ose çdo kohë tjetër si para se të shkoni në shtrat.

Mango / Dardhë / Portokalli i Kuq/ Pjepër: Përzieni 1 lugë (7 g) në 300 ml ujë ose ndonjë lëng tjetër të preferuar! Përdoreni para, gjatë ose pas trajnimit, ose çdo kohë tjetër si para se të shkoni në shtrat!

Cola-Lime: Përzieni 1 lugë (7 g) në 350 ml ujë ose ndonjë lëng tjetër të preferuar! Përdoreni para, gjatë ose pas trajnimit, ose çdo kohë tjetër si para se të shkoni në shtrat!

Informacion mbi Faktorët Alergjik:

Prodhuar në një objekt që përpunon qumësht, vezë, gluten, sojë, kikirikë, arra, selino, peshk dhe përbërës të krustaceve.

Paralajmërime:

Përdoreni këtë produkt në lidhje me ushqimin si pjesë e një diete të shëndetshme dhe të ekuilibruar, jo si një zëvendësues të saj. MBAJENI LARG FËMIJËVE! Mos e kaloni dozën e rekomanduar ditore!

VLERAT USHQYESE:

ME SHIJE PA SHIJE
Doza: 7 g (1/2 lugë) Doza: 5 g (1 lugë)
7 g 5 g
L-Leucinë 2500 mg L-Leucinë 2500 mg
L-Isoleucinë 1250 mg L-Isoleucinë 1250 mg
L-Valinë 1250 mg L-Valinë 1250 mg
Supplement Albania
TREGTOJME ME SHUMICE DHE PAKICE SUPPLEMENTE SPORTIVE SI PROTEIN,BCAA,KREATINE,OMEGA 3,,FAT BURN,VITAMINA,DHE AKSESOR TE NDRYSHEM PER PALESTRA
Vizitoni faqen e biznesit tonë
shyqeri ishmi, tirane Tregoje në hartë
+355673222022
https://shyqeri ishmi

https://goo.gl/HHiRv2

Supplement Albania
0673222022
Leaflet
Supplement Albania
#Mrojtese brryli neoprem  2 500 LEK
Superior Whey Core 4 500 LEK
Shredex 4 000 LEK
BCAA Xpress 6 000 LEK
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione