TECHNO GYM SELECTION LINE MAKINAVE PER FITNES

Njoftimi i kompanisë. Shitet nga: Flex 23 Korr 11:06 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Pogradec
Pajisje : Fitnes/Ushtrime
Firma jon Fleks ju mundeson zgjejdhe te madhe te makinave per fitnes (Techno gym, Matrix G3, Panatta Sport, Impuls, Keller, Bodi Sport) si dhe kardio paisje lenta per vrapim bicikleta stepera orbitrega si dhe tega etj . Te gjitha pajisjet qe i nevojiten nje qendre fitnesi. Lejoni qe pervoja 18 vjecare e jona te ju ndihmoje ne zgjedhjen e makinave dhe kardio pajisjet.
Lirshem kontaktoni ne kete tel 0038970234867 Bobi.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim