SELECTION LINE TECHNO GYM, MATRIX G3, PANATTA

1 EUR

Njoftimi i kompanisë Shitet nga: Flex 01 Shk 20:41 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Iute

Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!

From
Store
Komuna
Pogradec
Pajisje
Fitnes/Ushtrime
Firma jon Fleks ju mundeson zgjejdhe te madhe te makinave per fitnes (Matrix G3, Panatta Sport, Impuls, Techno Gym, Precor, Sybex ) si dhe kardio paisje lenta per vrapim bicikleta stepera orbitrega si dhe tega etj . Te gjitha pajisjet qe i nevojiten nje qendre fitnesi. Lejoni qe pervoja 18 vjecare e jona te ju ndihmoje ne zgjedhjen e makinave dhe kardio pajisjet.
Lirshem kontaktoni ne kete tel 0038970234867 Bobi.
Flex

Orce Nikolov 93 Skopje Makedonija
00 389 70 234 867
flex@t-home.mk
Leaflet
Në fillim