MAQINA PROFESIONALE FITNESSI PANATTA, TECHNOGYM

0 LEK

Njoftimi i kompanisë Shitet nga: Flex 25 Mar 10:18 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Komuna
Pogradec
Firma jon Fleks ju mundeson zgjejdhe te madhe te makinave per fitnes (Matrix G3, Panatta Sport, Impuls, Techno Gym, Keller, ) si dhe kardio paisje lenta per vrapim bicikleta stepera orbitrega si dhe tega etj . Te gjitha pajisjet qe i nevojiten nje qendre fitnesi. Lejoni qe pervoja 18 vjecare e jona te ju ndihmoje ne zgjedhjen e makinave dhe kardio pajisjet.
Lirshem kontaktoni ne kete tel 0038970234867 Bobi.
Flex
Zgjedhje e madhe e mashinave per fitnes centrat nga brendet Panatta Sport, Impuls, Techno Gym , Keller si dhe paisje te reja dhe te perdorura. Te gjitha ne nje vend. Ploca shtipka tegje. tel 00 389 70 234 867
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Orce Nikolov 93 Skopje Makedonija Tregoje në hartë
00 389 70 234 867
Leaflet
MAKINAVE  PER FITNESS 0 LEK
MAQINA PROFESIONALE FITNESS  0 LEK
KOMPLET   FITNES  0 LEK
KOMPLET  HAMER SERIES  IMPULS 0 LEK
Në fillim