Vegla palestre OKAZION 4paisje + 6 gira 1000 euro

Shitet nga: Natal sh.p.k Dje 15:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

850 EUR

Komuna: Elbasan
Pajisje : Fitnes/Ushtrime
Vegla palestre Stoli shpines + vegel per gjoksin me 170 kg 45grade gjoksi lart,vegel multi hip per kembet vithet,abductoret,extension etj dhe 1 stol shtange profesional ngjyra blu me te zeze dhe 3sete girash 15.20.30kg
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim