vegla dhe paisje palestre

1 EUR

Shitet nga: Dritan 28 Maj 20:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Shesim paisje te perdorura per palestra te markave technogym, panatta, life fitness etj. Kemi vegla force si dhe paisje kardio pista vrapimi, orbitrek, bike, step etj.
Leaflet
Në fillim