Aksesore per crossfit, stepa.

100 LEK

Shitet nga: Dritan Kadilli 22 Korr 14:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Iute

Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!

Leaflet
Shes stepa aerobie te perdorur, trx, dollape per dhoma zhveshje si dhe paisje palestre force dhe kardio.
Dritan Kadilli
0692281621
Leaflet
Në fillim