Publikuar: Korr 29 2022 12:22

SHITEN paisje sportive palestre dhe perdorim vetjak

EUR

Publikuar: Korr 29 12:22
Shikime: 189
Shiten paisje palestre per arsye mblyllje aktiviteti.
Paisjet jane te gjitha ne gjendje shume te mire.
Shiten te gjitha bashke ose vec e vec.
Cmimi eshte 3200 euro i diskutueshem te gjitha.
Kompletojne nje palester me te gjithe muskujt baze.
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
189
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 180 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione