Publikuar: Gush 12 2022 10:05

Biciklete kursi 330 mij lek

LEK

LEK
Publikuar: Gush 12 10:05
Shikime: 2232
https://youtu.be/qttr3yCzOPY
Ne kete link shikoni bicikleten time me video ne youtube

Tel ....0694481046....bicikleta shitet ne FIER dhe TIRANE 。。330 mij lek

Çiklisti PARKPRE ......TRUPI ALUMIN 2 PIRUNAT KARBONI....MARRSHAT 9LIBRA X 2PJATA.。。。rrotat DT SWISS
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
2232
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 505 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

0694481046

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione