Publikuar: Qer 17 2022 01:52

Shitet Biciklete Trek SuperflyAL Elite 29" + Goma + Aksesore

EUR

Publikuar: Qer 17 01:52
Shikime: 345
Biciklete Trek SuperflyAL Elite, Gary Fisher Limited Edition, komplet Shimano Deore XT/SLX, goma te reja te pavendosura dhe aksesore cante+doreza te perfshira.
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
345
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 505 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

+355694087988

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione