Biciklete ideal axion

100 LEK

Shitet nga: klevi zote 19 Jan 12:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Iute

Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!

From
Advertiser
Komuna
Durrës
Biçikleta
Kjo eshte nje super biciklete me 7 marshe me sustacione ne mes dhe ne timon e re me goma te sapo vena cmimi 100 por edhe I diskutueshem
klevi zote
0693643979
Leaflet
Në fillim