Publikuar: Korr 24 2017 04:03

shitet biciklete qyteti super

LEK

Publikuar: Korr 24 04:03
Shikime: 1
Shitet bicikleta eshte ne gjendje te shkelqyer e ardhur nga gjermania 28 me 7 marsha brenda ne bucele shume e lehte dhe e shpejte cdo gje funksionale me dinamo me drita trup alumini nexus origjinale frenat dopje disqe alumini 150 mij leke e padiskutueshme
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
1
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 505 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

0685939200

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione