Publikuar: Pri 18 2016 12:29

Biciklete portative gjermane

EUR

Publikuar: Pri 18 12:29
Shikime: 36
Shitet biciklete gjermane portative ne gjendje shume te mire esht komplet trupi alumin mund te paloset pa asnjelloj celesi apo vegel Pune. Bicikleta eshte ne gjendje super eshte shum praktike pasi mund te futet lehtesisht ne bagazh makine apo pse jo dhe ne valigje. Eshte biciklete e nje nga markave me te cilsore dhe te njohura gjermane. E re kushton 1200 deri 1500 euro mund te kontrolloni.cmim I diskutueshem
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
36
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 505 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

0684774703

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione