Publikuar: Korr 01 2022 09:38

Stöckli et2 titan 29...

EUR

Publikuar: Korr 01 09:38
Shikime: 1836
Shitet supeeeeeer biçikletë elektrike zviceriane Stöckli et2 Titan 29.Biçikketa është një nga biçikletat më të mira dhe më të shpejta elektrike që ekziston, me shpejtësi mbi 45 km/h, ka gomat ballon 29, frena hidraulike shinano, marshet Seam Gx ×11, pirun carboni me amortozim, motor mbi 350 wat, bateri 964w%h që mban mbi 1 javë..spo i bëj më reklam...vlera reale e shitjes e re 7000 €...kush e njeh si biçikletë ja di vlerën...shoqërohet me karikues origjinal, çelësi kyç Abus, dhe çelsa baterie...
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
1836
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 505 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

0688709504

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione