Okazzion shes biciklete Dunlop

120 LEK

Shitet nga: Rogers 03 Pri 20:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tiranë
Shes biciklete dunlop me 6 marshe te gjitha funksionale shume e mirmbajtur goma 90% te reja dhe shume cilesore e shes per arsye mosperdorimi.cmimi i diskutueshem.
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione