Publikuar: Korr 01 2022 09:42

Mtb Cycletech Andale 28 me rrip carboni...

EUR

Publikuar: Korr 01 09:42
Shikime: 508
Shitet supeeeeeer biçikletë city bike zviceriane e markës Mtb Cycletech Andale 28 me rrip carboni në vend të zinxhirit.Biçikketa ka trup shumë të lehtë dhe shumë të fortë..material cromoly, marshet shimano nexus ×8 automatike, frenat shimano hidraulike,ndriçim led para dhe pas nga dinamo shimano në rrotën e parë,shalë selle Italia disqe dhe goma origjinale...supeeeeeer biçikletë për ata që e njohin markën...
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
508
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 505 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

0688709504

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione