Publikuar: Maj 15 2022 05:28

Cycles For Heroes 28

Publikuar: Maj 15 05:28
Shikime: 8
Bike Cycles For Heroes 28 ✅
Gomat 28
Masa L
Biciklet Disqe Alumin
Bici ka 1x9 Speed
Kampanjoli Shimano Sora
Shala Cycles For Heroes
Frenat me gomine
Biciklete me Te gjitha pjeset origjinale nga fabrika
Gjendje perfekte !
Ju lutem telefonatat ose Sms me pretekstin “Sa eshte cmimi I fundit “ do te injorohen.
Bicikleta eshte kjo në foto dhe ndodhet në Elbasan për ta provuar dhe për ta pare nga afer ju mirepres. Nese vendosni për ta blere ju mundesoj transportin në Tirane. Ju faleminderit!
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
8
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 505 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

0682994124

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione