Publikuar: Gush 09 2022 06:07

Bmc Alpenchallenge Ac02 28...

EUR

Publikuar: Gush 09 06:07
Shikime: 1169
Shitet supeeeeeer biçikletë hybrid bike e markës Bmc Alpenchallenge Ac02 28 me rrip carboni në vend të zinxhirit..frenat hidraulike me ftofje shimano...marshet Shiimano Alfine ×8...disqet Dt Swis, gomat origjinale hollandeze me ngjyrë të veçantë...etj...biçikleta është shumë e lehtë në ecje....dhe shumë e lehtë si peshë...
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
1169
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 505 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

0688709504

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione