Biciklete

150 LEK

Shitet nga: Biçiklet 28 03 Pri 15:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tiranë
Shitet biçikleta Nr.28 per arsye mos perdorimi esht e ardhur dhe e perdorur ne gjermani.Eshte me te gjithe pjeset origjinale qe ka pasur . Eshte e pajisur me shalen e saj sportive dhe me dinamon per drite.
Biçiklet 28
0684291216
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione