Publikuar: Qer 27 2022 09:34

BIÇIKLETË PËR ÇDO LLOJ TERRENI ME AMORTIZATOR

EUR

Publikuar: Qer 27 09:34
Shikime: 829
Shitet biçikletë për çdo lloj terreni me amortizator në gjendje të mirë dhe funksionale me pjesë shimano goma të reja etj, 200.000 lek të vjetra i pa diskutueshëm.
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
829
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 505 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

355692350212

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione