Publikuar: Dhj 18 2022 05:06

Biciklete okazion

LEK

Publikuar: Dhj 18 05:06
Shikime: 117
Biciklete City Bike 28'. Marshe te kombinuara me 3 pinjone dhe 7 korona. Kompanjol Shimano.😉 Sistem frenimi klasik jo me disk. Gjendja eshte perfekte. E pajisur me te gjithe aksesoret e sinjalistikes dhe aksesoret zgare dhe parafango. Cmimi i diskutueshem.
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
117
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 180 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

0692060067

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione