Published: Korr 11 2018 07:50

Biçikletë elektrike KTM

EUR

Published: Korr 11 07:50
Views: 9
Biçikletë elektrike KTM me motor "bosch" me një mbushje të baterisë mundë të bëhen 60-70 km.
Biçikleta nuk ecë vetë por ndihmon gjat pedalimit që personi te mos ndien lodhje.
Është model i ri i prodhuar në 2012 dhe për momentin janë shumë në trend ne vedet e jashtme.
KOSOVË
Secure delivery with Falcon
Payment after inspection of goods
Direct delivery
Buy now
Delivery via “TNT”: from MKD
if this Ad breaks the Rules of Advertisement or Safe trade
9
Buy now

Delivery via “TNT”: from 505 MKD

Secure delivery with Falcon

Payment after inspection of goods

Direct delivery

Address:

Buy

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information