Publikuar: Pri 04 2022 02:23

Biciklete Devron Riddle H1.9 29"

EUR

Publikuar: Pri 04 02:23
Shikime: 515
Shitet biciklete Devron Riddle H1.9 29"

Specifikat:

Shasia: Aliazh Alumini 6061 MTB Devron, Hydroformed Tubes
Permasa: M
Piruni: Suntour XCM, 100mm spacing, Lockout
Disqet: Devron
Bucela: Para Modus/32H dhe Prapa Deore FH-M525A
Gomat: Schwalbe Rocket Ron Performance 29" x 2.25
Leva e marshit perpara: Shimano Alivio, 3 shpejtesi
Leva e marshit prapa: Shimano Alivio, 9 shpejtesi
Shpejtesi gjithsej: 27
Kampanioli perpara: Shimano Altus, Down-swing, (34.9mm)
Pjata: Suntour XCM, 22*42*44T /Arm*175mm
Kampanioli prapa: Shimano Deore RD-M591-L SGS, 9 shpejtesi
Libri: Shimano CS-HG400, 9 shpejtesi
Zinxhiri: KMC X9-93
Frenat: Tektro Auriga Hydraulic
Aksi i mesit: Shimano, 68/113.5mm
Timoni: Promax – 31.8mm L:620mm
Qafa e timonit: Promax – 31.8mm L:60mm/70mm/90mm
Shala: Haibike XDuro
Tubi i shales: Promax – 31.6mm L:350mm
Pedalet: Cube RFR Flat Pedals Race Blue
Veshja e timonit: Bontrager XR Silicone MTB Grips 32mm Blue
Veshje mbrojtese ndaj zinxhirit: Pro Chainstay Protector XL CarbonFiber Black
Pesha: 14,4kg

Bicikleta vjen e pajisur me ndricim LED para(
8.4V 6x 18650) dhe pas, me liber sherbimesh dhe fatura pjesesh qe i jane nderruar gjate kohes se perdorimit si dhe me aksesoret bashkeshoqerues (kokore Giant, kavo zinxhiri me dy celesa dhe mbajtese telefoni).

Bicikleta eshte e regjistruar ne database online ne rast te humbjes ose vjedhjes dhe mund te gjendet lehte https://www.bikeregister.com/

Bicikleta eshte perdorur nga 1 perdorues, kryesisht per brenda qytetit.

Shitet per arsye mosperdorimi

Per cdo pyetje kontaktoni ne WhatsApp

Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
515
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 505 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione