Publikuar: Korr 01 2022 09:28

Biçiklete city zvicerane > Leopard .CH

LEK

Publikuar: Korr 01 09:28
Shikime: 1363

📢Shitet!!!!
Biciklete city e ardhur nga Zvicra 🇨🇭👌✨
#Trupi Alumini 28 > frame size S/M/L
#Amortizator para me regjister
#Dinamo Shimano per 🔦e integruar ne bucele
#Ndiçim para dhe pas
#Disqet jane alumini dopjo disk
#Pedale alumini
# Krahet e pedaleve SHIMANO
# Shpejtesite 3x 8 Shimano
# Pjata SHimano
#Kampanjoli Shimano DEORE
#Bucelat origjinale
Shimano Alivio
#Shala me amortizim .
#Parafango
# Zgare

🔊🚲 Bicikleta dhe pjeset ne gjendje perfekte🌟
📢Trupi i bicikletes eshte i paster
pa demtime ,pa defekte !👌✨
📢Pjeset SHIMANO origjinale ,
👌👌E lehte ne ecje.👍


🎯Per me teper 🛒

📞 KONTAKTONI! 📞🎯
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
1363
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 505 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

0672013318

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione