Njoftimet e kompanisë Publikuar: Qer 02 2022 08:01

Bicikleta

EUR

Publikuar: Qer 02 08:01
Shikime: 392
😍SUPER OFERTA😍
⏰Vetem per 16.000 Leke
🚴‍♂️Super bike 24 🚴‍♀️
🕹Marsha 7x3
👉Aks mesi guzhinjete
⛓Dopjodisk alumin
✅ Pjeset origjinale Shimano
🎮Amortizator perpara
✔sistem frenimi me diskofren.
✔ Bucela te trasha
🚴‍♂Per me teper na gjeni ne Insta :Servis-shitje bicikletash dhe FB
https://www.facebook.com/servisshitje/
📲Kontaktoni ne Insta.direct ose imbox Fb 📲Ne nr tone te telefonit : +355685611039
🏘 Vizitoni dyqanin tone.Adresa: 30 metra nga kryqezimi i rruges Siri Kodra,ne unaze
Përshkrimi i linkut

Servis Shitje Bicikletash

Servis dhe shitje bicikletash
Bicikleta per femije dhe te rritur
Vizitoni faqen e dyqanit tonë
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Shitësi

Servis dhe shitje bicikletash
Bicikleta per femije dhe te rritur
685611039
392
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 505 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

00355685611039

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione