Publikuar: Gush 27 2018 08:56

Biciklete IDEAL 26

EUR

Publikuar: Gush 27 08:56
Shikime: 41
Biciklete e persaardhur nga jashte. IDEAL 26 . E Paperdorur. Me diskofrene dhe zgare. Dhe te gjitha pjeset Origjinale.
Cmimi i padiskutueshem. Telefonata serioze 0685572240
160 per pak dite.
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
41
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 505 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

0685572240

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione