Publikuar: Qer 13 2022 10:59

Biciklete B-Twin 27,5’ 2020

EUR

Publikuar: Qer 13 10:59
Shikime: 370
Shitet Bicikleta B-Twin 27,5’ 2020
Bicikleta eshte e re
Madhesia e trupit L
Me pjeset te gjitha origjinale
Shpejtesi 3*8
Me frena alkoli
Cmimi 390 euro i diskutueshem
Me dopjo amotrizator dhe amortizator me bllokim
Cmimi 390 euro i diskutueshem
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
370
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 505 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

0693501000

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione