Njoftimet e kompanisë Publikuar: Sht 06 2023 08:42

Bike 26 alumin full

EUR

Publikuar: Sht 06 08:42
Shikime: 1
🔥🚲Biçikleta nr 26 trup alumini
⚡Sistem frenimi me diskofren
🎯Susta para
🕹Marrshe 7x3
🚀Dopjo Disk alumini,
😍super Çmim : 20.000 leke
🏆Praktike, e lehte ne perdorim dhe teper cilesore
🚖Transport ne te gjithe Shqiperine
📲Nr cel: 0685611039
Përshkrimi i linkut

Servis Shitje Bicikletash

Servis dhe shitje bicikletash
Bicikleta per femije dhe te rritur
Vizitoni faqen e dyqanit tonë

rruga ferit xhajko tirane

685611039

Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Shitësi

1
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 505 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

685611039

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione