Njoftimet e kompanisë Publikuar: Sht 04 2023 02:16

Biciklete 29 xl

EUR

Publikuar: Sht 04 02:16
Shikime: 4
🔥🚲Biçikleta nr 29 extra large
⚡Sistem frenimi me diskofren
🎯Susta para
🕹Marrshe 7x3
🚀Dopjo Disk alumini,
😍super Çmim : 19.000 leke
🏆Praktike, e lehte ne perdorim dhe teper cilesore
🚖Transport ne te gjithe Shqiperine
📲Nr cel: 0685611039
Përshkrimi i linkut

Servis Shitje Bicikletash

Servis dhe shitje bicikletash
Bicikleta per femije dhe te rritur
Vizitoni faqen e dyqanit tonë

rruga ferit xhajko tirane

685611039

Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Shitësi

4
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 180 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

685611039

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione