Njoftimet e kompanisë Publikuar: Qer 25 2023 08:35

Bicikleta

EUR

Publikuar: Qer 25 08:35
Shikime: 8
📞Porosit nga kudo qe ndodhesh
➡️ VETEM PER 25.000 LEKE
🚴‍♂️Super fatbike 26🚴‍♀️
🕹Marsha 7
⛓Goma te trrasha
✅Aks mesi guzhinjete
✔sistem frenimi me diskofren.
✔ Super Cilesi & Kualitet
Përshkrimi i linkut

Servis Shitje Bicikletash

Servis dhe shitje bicikletash
Bicikleta per femije dhe te rritur
Vizitoni faqen e dyqanit tonë

rruga ferit xhajko tirane

685611039

Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Shitësi

8
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 505 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

00355685611039

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione