Njoftimet e kompanisë Publikuar: Sht 22 2023 01:44

Bicikleta 29 large

EUR

Publikuar: Sht 22 01:44
Shikime: 17
TOTEM BIKE. teknologji italjane
➡️Vetem per 35.000 Leke
😎SUPER MTB 29 XXL
🏅Trrup Alumini
👉Sistem Frenimi DISKOFREN
🏅Aks guzhinjet
🚀Sistem amortizimi
🛠Marsha 7x3
🌟Dopiodisk Alumin
Përshkrimi i linkut

Servis Shitje Bicikletash

Servis dhe shitje bicikletash
Bicikleta per femije dhe te rritur
Vizitoni faqen e dyqanit tonë

rruga ferit xhajko tirane

685611039

Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Shitësi

17
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 180 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

00355685611039

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione