Njoftimet e kompanisë Publikuar: Sht 04 2023 02:15

Bicikleta 26 me diskofren

EUR

EUR
Publikuar: Sht 04 02:15
Shikime: 7
😍SUPER OFERTA😍
⏰Vetem per 16.000 Leke
🚴‍♂️Super bike 24
🕹Marsha 7x3
👉Aks mesi guzhinjete
⛓Dopjodisk alumin
🎮Amortizator perpara
✔sistem frenimi me diskofren.
🚴‍♂Per me teper na gjeni ne Insta :Servis-shitje bicikletash dhe FB
https://www.facebook.com/servisshitje/
📲Kontaktoni ne Insta.direct ose imbox Fb 📲Ne nr tone te telefonit : +355685611039
🏘 Vizitoni dyqanin tone.Adresa: 30 metra nga kryqezimi i rruges Siri Kodra,ne unaze
Përshkrimi i linkut

Servis Shitje Bicikletash

Servis dhe shitje bicikletash
Bicikleta per femije dhe te rritur
Vizitoni faqen e dyqanit tonë

rruga ferit xhajko tirane

685611039

Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Shitësi

7
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 180 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

00355685611039

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione