Publikuar: Tet 02 2023 03:05

BICIKLETE ELEKTRIKE KTM 29’ e re

EUR

EUR
Publikuar: Tet 02 03:05
Shikime: 89
Shitet bicikleta KTM 29’ me bateri
Bicikleta eshte thuajse e re
Me pjeset te gjitha origjinale
Me frena alkoli
Gomat schwalbe
Shpejtesia 1*10
Me amortizatore me bllokim
Dhe shale me amortizatore
Qafe timoni me levizje Karikuse orgjinale
Cmimi 1500 euro i diskutueshem
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
89
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 505 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

0697669150

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione