Publikuar: Mar 22 2021 03:47

Biciklete okazion

EUR

Publikuar: Mar 22 03:47
Shikime: 1
Shitet bicikleta per arsye mosperdorimi , e blere e re 150 , me frena te rregullta me goma te reja dhe dopiodisk ,shale me susta te rehatshme , me zgare dhe kosh per perpara ..shum e rehatshme per qytet ,
Cmimi 50 euro okazion ,nr cel 0688218836 (sms ose whatsap )
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
1
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 505 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione