Publikuar: Maj 25 2021 07:55

BICIKLETE LLOJI BMX

Publikuar: Maj 25 07:55
Shikime: 2
Biciklete BMX, ne gjendje shume te mire 9/10, shitet per arsye mosperdorimi. Bicikleta eshte e mbajtur, eshte funksionale ne cdo aspekt. Frenat jane te rregullta dhe ka tuba para dhe mbrapa.
Cmimi: I diskutueshem
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
2
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 505 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione