Publikuar: Korr 07 2021 08:07

Biciklet

EUR

Publikuar: Korr 07 08:07
Shikime: 1
Biciklet 14, per te rritur. E modifikuar per te siguruar stabilitet dhe siguri ne levizje. Ideale per femra dhe kryesisht per persona te cilet nuk jane te sigurt ne dhenien e bicikletes. E cmontueshme dhe praktike per tu transportuat.
E perdorur shume pak.
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
1
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 505 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

0697645943

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione