Publikuar: Sht 22 2021 08:14

bicikleta

LEK

Publikuar: Sht 22 08:14
Shikime: 1
shiten bicikletat. BMX (blu) 6 000 leke dhe 2 te tjerat nga 4 500 leke te padiskutueshme. Bicikletat per femije perfekte per te kaluar nga bicikleta me 4 rrota ne ate me 2 rrota. te keshillueshme per femije nga mosha 7 deri ne 12 vjec, ne varesi edhe te zhvillimit te femijes. Bicikleta superbike eshte city bike 28 per perdorim te perditshem.
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
1
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 505 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

00344673578242

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione