BICIKLET BALLISTIC NDERROHET NOTE 4. S6

Shitet nga: juli 17 Gush 21:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Fier
: Biçikleta
Prodhuesi: Universal
Modeli: Model Tjeter
SHESE BICIKLET TE MARKESBALLISTIC MAGNUM,KOMPLET ALUMIN.
ME DISKOFREN PARA DHE MBRAPA
TE GJITHA PJESET I KA SHIMANO
ME MARSHA OPTICAL GEAR DISPLAY
ME TIMON PROMAKS
ME PIRUN SR SLNTOUR
ME + - PRELOAD
KAMANJOL SHIMANO ALTUS
ME SHAL WTB
ME DISQE ALUMINI
ME GOMA KENDA KOYOTE
ESHTE NE GJENDJE TE MIRE SI E RE.
SHITET OSE NDERROHET ME NJE SAMSUNG NOTER 4 OSE GALASIO S6.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim